نتایج جستجو برای عبارت :

لابشرط مقسمی

پشت میزناهارخوری نشستم. توی آشپزخونه. از صبح جزوه هام همونجا بود. هی میخاندم اعتبارات وجود... هی برمیگشتم و دوباره میخاندم.... سرد بود... امروز خیلی سرد بود... در تراس را کمی باز کردم... آخرین نخ فیلیپ موریس را از توی جعبه برداشتم... آتش کردم و از لای در دودش رابیرون دادم... فایده هم نداشت... برمی‌گشت داخل... چقدر فرق کرده برایم مفهوم نسبی ... از هفته پیش که بزرگترین غصه م زدن ماشین و خسارتش بود... تا امروز چقدر جنس دردم فرق کرده بود... 
هورمون های بدنم در ت
دوره ۰، شماره ۱۸ - ( ۷-۱۳۹۷ )
گونه‌شناسی دلایل و شواهد کاربرد «اسم خدا» به معنای اسم عینی در احادیث اهل بیت (ع) PDF
عرفان خراسان و ابن‌عربی، تفاوت‌های نظری PDF
عرفان و تصوف در منظومۀ فکری علامه مجلسی PDF
جایگاه صبر در منظومۀ فکری نجم ‌دایه PDF
جایگاه و نحوۀ تعامل فکر و ذکر در سنت اول عرفانی PDF
تمایز عرفان عملی و اخلاق از حیث موضوع PDF
تحلیل روش‌شناختی تفسیر عرفانی و مبانی آن از منظر صدرالدین قونوی PDF
مرگ ارادی (تسلط بر نفس) PDF
ملاصدرا و جمع دیدگاه عرفا
    علی تقی زاده  {گروه تربیت}
وقتی به متون و مباحث فقهای گرانقدر رجوع می‌کنیم، معمولاً نقش قرآن در فرآیند دین شناسی و فقاهت را در حد استظهارات موردی و گزاره‌ای مشاهده می‌کنیم. مثلا فقهای بزرگوار در بحث ارث، آیاتی که در آن حکم ارث آمده است را به عنوان گزاره‌هایی فقهی در کنار سایر ادله در روند فقاهت خود دخیل می‌کنند. البته برخی از فقها سیاق آیات را نیز بررسی کرده و آیه را در بستر ارتباط با سایر آیات با استظهار گزاره‌ای دقیق‌تری بررسی کرده
بسم الله الرحمن الرحیم
با دومین بحث علمی کاربردی طنز یا ساتیر در خدمت سروران عزیزم هستم

سبک شناسی طنز مدیری و رامبد
علی اکبر قلی زاده
رمضان المبارک 1441
اردیبهشت 1399
مهران مدیری و رامبد جوان از طنازان حرفه ای کشور محسوب می شوند.
هر دو کارگردان و بازیگر پرکار، سرشناس و حرفه ای در عرصه طنز و سینما هستند و دو برنامه اخیر خندوانه و دورهمی، فاصله این دو طنزپرداز کشور را از دوستان و رقبای خویش بسی متمایز کرد.

اگر تا دیروز هر کدام را با یک چهره و فی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها